Якщо ви бажаєте, щоб настінні годинники з дерева були ефектною деталлю інтер’єру, рекомендуємо звернути увагу на модель виготовленої за мотивами американського комедійного телесеріалу «Друзі». Основний матеріал, з якого зроблені ці оригінальні настінні годинники ручної роботи – — натуральне дерево. У нас ви підбирете для себе найкращі часы настенные.

Елементи дизайну виконані за допомогою високоточної лазерного гравіювання і різання. Ви можете придбати настінний годинник на замовлення з персоніфікацією: ми зробимо на них логотип вашої компанії або красиво напишемо ваше ім’я.

Такі годинники будуть відмінним подарунком на день народження, ювілей або професійне свято. Його по достоїнству оцінять справжні шанувальники ексклюзивних виробів ручної роботи! Інтер’єрні Годинники настінні оснащені безшумним кварцовим механізмом, тому ви з упевненістю зможете повісити годинник в місце, де особливе значення надається тиші. Чудові дизайнерські настінні годинники з силуетами тропічних і лісових пташок прикрасять ваш інтер’єр. Вони виготовлені з берези і мають її природний колір. Настінні годинники з дерева можуть послужити в якості подарунка людині, яка любить що-небудь незвичайне. Він буде в захваті від подібного презенту!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here