OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фреон — основний елемент в роботі будь-якої кліматичної техніки. Заправка кондиціонера (спліт-системи) повинна здійснюватися холодоагентом кожні 1-2 роки. Максимальний термін роботи техніки на одній заправці — 4 роки. Але за цей період з ємності втрачається близько 50-60% хладагента. У нас найкращі Все подробности заправка кондиционера тут.

Якщо заправка кондиціонера фреоном не відбувається вчасно, то значно перевантажується компресор. Терморегуляція в такі моменти порушується і пристрою потрібно більше потужності для підтримки зазначеної температури. Така послуга, як заправка фреоном кондиціонера, є базовою і проводиться протягом однієї години. Додатково майстра по виїзду проводять візуальний огляд техніки, визначаючи технічний стан і необхідність прочищення фільтрів, внутрішнього і зовнішнього блоків. Ви можете звернутися за послугами наших фахівців в будь-який сезон року. Виїзд здійснюється за адресою. Бригада приїжджає з власним холодоагентом. Попередньо потрібно вказати марку кондиціонера, щоб майстри підібрали потрібний тип фреону.
Заправка кондиціонера будинку повинна проводиться тільки профільною бригадою. Для роботи використовується спеціальна апаратура та обладнання. Спочатку майстри візуально оглядають всі внутрішні з’єднання. Якщо заправка фреоном і обслуговування здійснювалося давно, підвищується ризик обмерзання трубок і конденсатора. Додатково з метою запобігання майбутньої витоку хладагента перевіряється ступінь герметичності патрубків. Для цього застосовується спеціальна вимірювальна апаратура.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяРемонт крыши
Следующая статьяСекс шоп

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here