В Житомирі було виділено додатково 7.6 мільйона гривень на реконструкцію стадіону «Спартак» дитячо-юнацької футбольної спортивної школи «Полісся».

Далі розповість «Житомир — місто майбутнього» з посиланням на Житомир

За таке рішення проголосували депутати Житомирської міської ради під час сесії, що проходила 7 лютого. Гроші будуть виділені з бюджету міста в якості спільного фінансування проектів регіонального розвитку, на які також виділяються кошти з держбюджету.

Погоджувальна рада і бюджетна комісія дали рекомендацію, щоб управління капітального будівництва на сесію підготував презентацію з реконструкції стадіону, але рекомендація була не виконано: зміни до бюджету розглядалися після перерви в засіданні міської ради і голосування проходило по кожному розпоряднику коштів «пакетом».

За словами начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Глазунова, реконструкція стадіону вже обійшлася 22 мільйони гривень.

«Це було 17 мільйона гривень, які виділяв Мінрегіон і 4 мільйони були з міського бюджету, тепер ми дофінансуємо», — сказав Глазунов.

Всього протягом року, починаючи з Грудня 2017 року, підрядник ПРБФ «Комунальник» отримав за виконання робіт 21 млн 653 тис.

Вже в 2019 році з ПРБФ «Комунальник» було укладено дві угоди: 9 січня — про те, що фірма повинна закінчити роботи до 30 квітня 2019; 7 лютого — про фінансування робіт, де зазначено, що з місцевого бюджету в 2019 році буде виділено на реконструкцію стадіону «Спартак» 4 млн 969 тис. 365,4 грн.

Нагадаємо, що 12 грудня 2018 мер Житомира Сергій Сухомлин звітував за рік роботи і розповів, що роботи з реконструкції стадіону «Спартак» повинні бути завершені у травні 2019 року. Стадіон «Спартак» був переданий на баланс міста 19 травня 2016.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛуцк
Следующая статьяСцепление фиат дукато

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here