На початку 2019 року відбулося обговорення питання про будівництво заводу з виробництва картопляного крохмалю на Волині — пише Луцк з посиланням на agroreview.com.

Про те, що на Волині плануються роботи з виготовлення крохмалю йшлося у волинських ЗМІ ще з січня цього року. Причиною послужило обговорення будівництва вищезазначеного заводу між сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Волинська картопля» та Віктором Лазаром, власником Чернігівського заводу»ВИМАЛ».

Повідомлення про переговори надійшло від голови «Волинської картоплі» Анатолія Аршуліка-інформує департамент агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.

Як повідомив пан Анатолій, в даний час тривають пошуки земельної ділянки, на якій повинен розташовуватися завод. Крім того, для створення відповідної сировинної промислової зони, почали активні процеси розмноження сортів картоплі з високим вмістом крохмалю, які триватимуть кілька років.

На даний момент, крім Чернігівського ПСП» ВИМАЛ», виготовленням картопляного крохмалю в Україні займаються дві організації-ТОВ «Левона» і ТОВ «Агрінтех», які теж розташовані в Чернігівській області. Четвертий український виробник крохмалю, який знаходиться в Київській області-ТОВ «крохмалепродукти України».

Нагадаємо, що один з найбільших і сучасних виробників картопляного крохмалю в Україні, завод «ВИМАЛ», працює на території держави понад 25 років. Перші продуктивні можливості заводу з початку його створення — 5 тонн крохмалю на добу, зараз — близько 20 тонн. Гордістю заводу є те, що його продукція використовується не тільки в харчовій, але і в фармацевтичній промисловості. Станом на сьогоднішній день, налагоджено співпрацю заводу з підприємствами понад 25 країн світу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяТернополь
Следующая статьяЖитомир

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here