У травні будуть проводити конкурс, який охопить всі нюанси транспортних послуг від підвищення рівня якості обслуговування до облаштування нових транспортних маршрутів у місті.

Повідомляє «Тернополь майбутнього «з ссилкой на сайт»Від Тарнополя до Тернополя».

Люди скаржаться, що у Східний масив та інші віддалені мікрорайони курсують тільки окремі тролейбуси, а деякі з них не здійснюють свої щоденні маршрути на вихідних. Це стає проблемою, оскільки створює проблему з доїздом до потрібних місць, установ, закладів. Люди зазначають, що немає з’єднання з вулицею М. Лисенка, де розташоване управління соціального захисту, а також додають, що слід збільшити кількість маршруток по об’їзній вулиці С. Будного.

Тернополяни просять, щоб продовжили час маршруту тролейбуса № 12. Мешканці міста сподіваються, що за новими правилами «рогатий» транспорт курсуватиме трохи довше, адже розклад його руху створює незручності для які проживають у віддалених районах.

Жителі мікрорайону Новий Світ бажають, щоб більше транспортних маршрутів було до масивів Дружба і Східний. Вони стурбовані транспортним сполученням різних кінців міста.

Враховуючи всі побажання міська рада формуватиме нову транспортну мережу за європейським зразком. Над модернізацією інфраструктури міста працюватимуть провідні фахівці організації «Dornier Consulting International». Низка досліджень транспортної мережі міста стосуватиметься графіка маршрутів тролейбусів та автобусів при з’єднанні між мікрорайонами Тернополя.

Міський голова Сергій Надал зазначає, що разом з тернополянами готується прийняти нову транспортну мережу, але процес є тривалим і передбачає поетапні дії при прийнятті комітетом конкурсу для структури, яка буде здійснювати збір документів на участь у ньому, а також проводити аналіз для організації його проведення. Перевагою такої реформи транспортної мережі буде придбання автобусів, в народі — манів. Новенькі моделі відправлять на маршрути з найменшою транспортною сполучуваністю.

У міській раді покладають надії, що все повністю вдасться реалізувати до кінця року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЧеркассы
Следующая статьяЛуцк

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here