У Хмельницькому з’явиться перший інклюзивний дитячий майданчик. Її планують відкрити в квітні. Зараз з необхідної для неї суми в мільйон гривень волонтери зібрали 700 000. Ділянка під майданчик міська рада виділила поблизу соціального центру для дітей та молоді з особливими потребами благодійного фонду «Карітас» на вулиці Зарічанської. Далі розповість «Хмельницький майбутнього». Повідомляє poltavski.info.

Майданчики, які є зараз у Хмельницькому, не пристосовані для дітей з особливими потребами. Вони навіть можуть бути небезпечні для маленьких хмельничан. Незабаром у соціального центру благодійного фонду «Карітас» на вулиці Зарічанської з’явиться перша і в місті, і в області інклюзивна дитячий майданчик. Про це йдеться в сюжеті ДТРК «Місто».

Для інклюзивної дитячого майданчика міська рада виділила земельну ділянку площею 11 соток. Волонтери продовжують збирати гроші на будівництво майданчика. На це потрібно 1000000 гривень. Зараз зібрано 700 000 гривень.

Керівник соціального центру для дітей та молоді з особливими потребами благодійного фонду «Карітас» Сергій Бабій розповів, що, в першу чергу, майданчик буде пристосована для дітей, які пересуваються на візках. Тут буде безпечне покриття, рівна поверхня, спеціалізовані гойдалки.

Перед будівництвом дитячого майданчика земельну ділянку вирівняють і зріжуть сухі дерева. Доріжки вкладуть бруківкою. Спеціальне покриття займе 2/3 всієї площі. Інклюзивний дитячий майданчик буде загороджений. Однак тут зможуть грати і відпочивати і вихованці дитячих садків, і жителі навколишніх будинків. Для дітей облаштують багато ігрових зон.

Інклюзивна дитячий майданчик стане частиною комплексної допомоги, що надається у соціальному центрі для дітей та молоді з особливими потребами благодійного фонду «Карітас».

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЧерновцы
Следующая статьяМир путешествий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here