За інформацією vinnytsia-future у лютому до Винница прибуде перше обладнання щодо встановлення електронних квитків у громадському транспорті. Про це повідомило КП «Винницякартсервис». Нагадаємо, що електронний квиток буде виглядати як пластикова картка з чіпом, яку пасажири зможуть поповнювати грошима. Придбати її можна буде в певних торгових точках. Вартість складе приблизно 2 долари. Пільговим категоріям електронні картки видадуть безкоштовно в «Прозорому офісі».

Сама оплата буде здійснюватися за допомогою валідаторів-пристроїв для зчитування грошей з квитка. Крім того, валідатори матимуть функції розрахунку банківською карткою або через смартфон, який містить NFC-технологію. Готівку відразу не скасують, проте паперовий квиток буде коштувати дорожче (це змотує жителів швидше переходити до нововведень). Кондуктори також працюватимуть ще деякий час на лінії, щоб пояснювати правила оплати.

Ще 11 січня представники підприємства «Винницякартсервис» відвідали в Чехії компанію «Mikroelektronika», яка займається виготовленням валідаторів і бортових систем. Саме ця фірма в березні минулого року виграла тендер на встановлення автоматизованих систем оплати серед 109 інших компаній з 17 країн світу. Перевагою її було те, що вона запропонувала найнижчу ціну. З технікою цієї марки співпрацюють 40 країн світу, що доводить її успішність на міжнародному ринку. Експерти перевірили готовність обладнання та затвердили згоду на його транспортування до Вінниці.

Також нагадаємо, що вже визначено логотип майбутнього електронного квитка. В умовах його створення висувалися певні вимоги: 1) асоціація з містом і його прогресивністю; 2) невелика кількість квітів з акцентом на червоному; 3) актуальність для різних соціальних і вікових груп населення; 4) легке відтворення в різних масштабах (на блокнотах, ручках і т. д.). Перемогу і грошовий приз (5000 грн) тоді отримала Дарина Дробаха, логотип якої символізував «кольорове» рух транспорту у Вінниці. Її проект жителі визначили шляхом онлайн-голосування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяТернополь
Следующая статьяЧерновцы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here