Реформування нашої країни йде швидкими темпами. Так, у п’ятницю, 21 грудня стало відомо, що в Україні запрацював електронний кабінет водія, а значить водії зможуть перевірити всі дані про авто не виходячи з дому.

Як повідомляє Тернополь з посиланням на nv.ua про це розповіли в прес-службі Головного сервісного центру МВС. А це означає, що кожен водій може дізнатися актуальні дані про своє авто та посвідчення водія, а також перевірити і сплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якої машини за VIN-кодом і важливо записатися в електронну чергу в сервісні центри. Відомство пояснило, що такий сервіс зменшує витрати часу для українців і робить найпопулярніші послуги доступними для всіх громадян. Також така послуга виключає людський фактор при виконанні певних дій і відповідно ліквідує корупційні ризики.

Раніше, що-б отримати інформацію про машину або водійське посвідчення необхідно було звертатися в Сервісні центри МВС і особисто бути присутнім. А інформацію про штрафи можна було отримати поштою тільки через кілька днів поштою. А тепер водій може в будь-який час зайти в особистий кабінет вибравши порядок ідентифікації і далі користуватися послугами. Сервіс працює на сайті e-driver.hsc.gov.ua і на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі Електронні послуги. А доступ до електронного кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID. Останнє-це мобільна ідентифікація, яка передбачає інтеграцію цифрового підпису В SIM-карту телефону. А щоб оплатити штраф, тепер можна сформувати платіж і провести його онлайн. Фантастика правда?! Також можна замовити індивідуальні номерні знаки, перевірити вільний такий знак в певному регіоні, замовити макет.

Перевіряючи транспортний засіб є можливість дізнатися про останні операції з транспортним засобом, дату і місце його останньої реєстрації, рік випуску і загальні технічні характеристики. А за 45,68 грн. користувачам стане доступна інформація про кількість попередніх власників, участь авто в ДТП, наявність заборони на продаж або обтяжень, страхування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПолтава
Следующая статьяВинница

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here