Львов

0
331

24 січня на сесії Львівської міської ради було прийнято постанову «Про розгляд електронної петиції» Продовження лінії «Сихівського» трамвая від вул. Вернадського до вул. Наукової через Автовокзал». Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як інформує «Львов«, дана петиція була подана Наталією Собко. У тексті петиції автор, зокрема, вказує на те, що вперше плани будівництва трамвайної лінії з Сихова на вул. Княгині Ольги публічно озвучив мер Львова Андрій Садовий ще при запуску трамвая на Сихів у листопаді 2016 року. Цього тижня таку ініціативу львівські депутати підтримали без обговорення.

Автор проекту-петиції стверджує, що в цьому транспортної ідеї багато переваг, адже будуть з’єднані два великих спальні райони в межах вулиць Наукової-Стрийська-Вернадського-Княгині Ольги. Крім того, у разі втілення такого проекту в життя міста, з’явиться і нова дорога, яка існуватиме одночасно з трамвайною лінією і зніме затори з вулиць Стрийська-Наукова-Хуторівка. Також Наталія Собко впевнена, що у зв’язку з подовженням трамвайної лінії буде добудований міст на перехресті Княгині Ольги-наукової, будівництво якого заморозили ще в 90-х роках і використовують зараз як платний паркінг. Про це пише zik.ua.

Юрій Лукашівський, начальник управління «Секретаріат ради» зазначив, що петиція була зареєстрована в Єдиній системі електронних петицій і набрала 500 голосів підтримки, тому на розгляд сесії Львівської міської ради винесли постанову «Про розгляд петиції» Продовження лінії «Сихівського» трамвая від вул. Вернадського до вул. Наукової через Автовокзал «. Згідно з прийнятою постановою виконавчого органу міської ради, визначеному міським головою, доручено до наступного пленарного засідання підготувати детальну дорожню карту вищезазначеного маршруту №8, щоб з її допомогою вирішити всі питання, які піднімає ця петиція.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here