Українські гідрометслужби попереджали про погіршення погоди яке йде з боку Румунії, але такого урагану не очікував ніхто. Причина виникнення різкий перепад температур. Під удар потрапили майже всі центральні та західні області України. Але основний удар стихія завдала по Чернівецькій області. Як повідомляють Чернівці з посиланням на promin.cv.ua, ураган вдарив ввечері 17 вересня з румунської сторони і завдав Буковині значний збиток. Зокрема, у Сторожинецькому районі зірвало дах з ліцею і гімназії, зірвало покрівлі з приватних будинків, побило вікна, зламало багато дерев. Значна частина району в даний час знаходиться без електроенергії. У зв’язку з цим депутатів скликають на позачергову сесію. Ще гірша ситуація в Путильському районі, де через падіння дерев порвало лінії електропередач і взагалі район виявився без світла. Значної шкоди завдано селі Яблуниця. Повідомляє chernivtsi-city.com.

У Чернівцях ураган влаштував справжній автоапокалипсис. Справа в тому, що на дорогу падали біг-борди, що викликало зупинку автомобілів, а також повалені вітром дерева. Так, на Вул. головній і Федьковича впало багато дерев і на вул. Галицький шлях, що з’єднує Чернівці з Галичиною. Також зірвано дах на торговому центрі. Жертв немає.

Постраждав також гараж автопідприємства на вул. проектній 1. Тут ураган зірвав дах і кинув на автобуси. Деякі з них були підняті вгору і кинуті вниз. Постраждали 6 автобусів, які обслуговують маршрути: 9, 9а, 11, 29.

Загалом 73 населених пункти області на понеділок ранку були без електроенергії. Зараз 55 рятувальників та 11 одиниць техніки ліквідовують наслідки буревію, звільняють вулиці міст від поламаних дерев тощо.

Отже, стихія ще раз показала, що людина може тільки спостерігати за її діями, але зупинити їх неможливо. Природа все ж ще сильніше.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛьвов
Следующая статьяХмельницкий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here