У Львові починають реконструювати палацову площу перед залізничним вокзалом. Проект реконструкції розробив Інститут просторового розвитку.

Проект передбачає створення окремих проїжджих частин для громадського та приватного автотранспорту.

Вокзал — це обличчя міста. Львів, це місто, в яке навідується багато туристів, з усіх куточків України та інших держав. Значний відсоток серед них подорожує саме залізницею. Площа перед залізничним вокзалом, це перше, що бачить людина, долаючи вокзальний натовп виходить у місто. Зараз це щільно запаркований простір автомобілями служб таксі, приватним транспортом і автобусами, які прибули до автостанції, що знаходиться поруч. Для руху транспорту водії залишають тільки одну вузьку смугу навколо скверу. Трамвайні зупинки розташовані досить далеко від головного входу.

Як інформує «lviv-future.com.ua/ru«, проект, розроблений Інститутом просторового розвитку, передбачає створення для громадського транспорту та приватного транспорту окремих проїзних частин, тобто вони взагалі не повинні перетинатися. Вулицю Чернівецьку, яка з’єднує магістральну вулицю Городоцьку з Двірцевій площею, розділить на дві частини простора пішохідна алея.

У правій частині площі облаштують автостанцію і місце для очікування автобусів. Трамвайну зупинку розмістять ближче до входу в вокзал.

У лівій частині облаштують зону для приватного транспорту. Проектом передбачено кілька майданчиків для швидкої висадки пасажирів. Також будуть паркінги із загальною кількістю 400 паркомісць і підземний паркінг, який побудують під сквером. Перед входом на вокзал проектом передбачено великий Пішохідний простір. Фонтан, який зараз, демонтують, проте побудують новий, з більш сучасним дизайном.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВинница
Следующая статьяЛуцк

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here