Ровно

0
351

Агенція місцевого розвитку був створений з метою залучення інвестицій, інтеграції та просування за кордоном, а також формування комплексного бачення розвитку області. Створила її Рівненська ОДА та облрада.
Як розповідає керівник агентства Олександр Ященко, фахівці установ пройшли навчання з проектного менеджменту і набралися досвіду в роботі таких же Організацій за кордоном. Відтак, обласні органи влади подали заявку на реалізацію грантової програми співпраці «Грузія — Молдова — Україна». В її рамках планується отримати унікальне спеціалізоване програмне забезпечення COMFAR. Дане ПЗ дозволить більш якісно готувати проектні заявки
співпраці з європейськими фондами. Ровно, найкраще місце для ынвестицій.

Також агентство працюватиме в організації заходів Програми «Туристика 2018». Головна мета комунікаційних заходів — підвищення кваліфікації та компетентності працівників у цій галузі. Для представників об’єднаних територіальних громад
цього року був проведений семінар «Сучасний брендинг територій». У 2019 головним пріоритетом органів влади стане співпраця з донорськими організаціями, а також написання проектних пропозицій.

Також Олександр Ященко розкрив плани на наступне півріччя. Серед них — написання проектних пропозицій, співпраця з донорськими організаціями. Однією з таких пропозицій стане створення «Наукового парку« Інноваційні технології Рівненщини ». Це буде платформа для більш ефективної взаємодії вчених, бізнесу, громадськості. Створення спеціального робочого хаба є також одним із завдань на прийдешній 2019 рік.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЧерновцы
Следующая статьяКиев

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here