30 Листопада чернівчани отримають можливість поспостерігати за форумом, на якому обговорюватиметься план розвитку міста. Захід відбудеться в центрі культури «Вернісаж», розташованому на вулиці ім. Івана Франка 15. Подія призначена на 15.00, тому всі бажаючі запрошуються організаторами. Детальныше на chernivtsi-future.com.ua.

Читайте більше на «Чернівці майбутнього».

Під час форуму фахівці обговорюватимуть програму розвитку міста Чернівці на 11 років, тобто до 2030-го року. Головною метою є презентація та затвердження першої редакції Концепції розвитку Чернівців, де будуть представлені головні пріоритети, а також ряд заходів, які мають вплинути на позитивні зміни у місті. Правильна стратегія є важливим фактором для будь-якої програми, тому її формування і обговорення під відповідальністю кращих фахівців своєї справи: архітектори, урбаністи, науковці, економісти, а також представники бізнесу. Також свій внесок внесуть екологи, експерти у сфері енергетики та комунального господарства, а стежити за двомісячним обговоренням і обробкою будуть представники громадських організацій.

До участі запрошуються всі бажаючі художники, волонтери, студенти і просто жителі міста Чернівці, які хочуть вплинути на позитивні зміни у рідному місті.

Форум є частиною національного проекту під назвою «Інтегрований розвиток міст в Україні», який керується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Видання Pogliad.ua пише, що дану інформацію надали на прес-конференції 29 листопада, в якій брали участь ментор проекту, провідний спеціаліст по урбаністичному розвитку, СІМ-експерт, а також керівник проектного офісу і секретар міськради міста Чернівці.

Основну фінансову підтримку проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» надають уряди Німеччини та Швейцарії.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВинница
Следующая статьяРовно

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here