ПРЕС ПІДБИРАЧ-ПОМІЧНИК В ЗБОРІ СІНА

Витрати на заготівлю кормів потребують оптимізації? Вирішити це питання допоможе прес-підбирач.

Використовуючи його, Ви отримуєте можливість оптимізувати процес збору сіна і зробити заготовки на майбутній рік в стислі терміни. Ми пропонуємо купить пресс подборщик в Украине.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ

Купити прес підбирач для сіна в Україні необхідно з кількох причин:

економія часу і людських ресурсів на зборі, упаковці та подальшому транспортуванні сіна;
отримання однакових по щільності і розміру тюків, які можна буде зручно зберігати і перевозити;
можливість регулювати розміри тюків — в залежності від того, який вид транспорту буде використовуватись для вантаження і перевезення, а також від місця подальшого зберігання.
В цілому, оскільки роботи по прибиранню (і подальшого транспортування і складування) сіна і соломи зазвичай проводяться у великих масштабах — застосування пресів дозволяє в рази скоротити час на їх проведення, та зменшити кількість зайнятого персоналу.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ПРЕС ПІДБИРАЧ В УКРАЇНІ?

В Україні придбати такі агрегати можна в аграрній індустріальній компанії (Аіко). Головний офіс підприємства з продажу прес-підбирачів знаходиться в Києві, в регіонах — є представники. У каталозі Аіко є як тюкові, так і рулонні підбирачі, а також обмотувачі рулонів.

Вся техніка проводиться французькою компанією Kuhn і призначається для середніх і великих сільськогосподарських підприємств з великими обсягами робіт по кормозаговке.

Не знаєте, яка модель прес підбирача сільськогосподарського і ціна підходить для вашого фермерського господарства? Телефонуйте прямо зараз! Консультанти нашої компанії можуть вибрати оптимальний варіант!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДен Сяосю
Следующая статьяТернополь

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here