Китайська корпорація Dong Feng Automobile Co і корпорація «Укравто» в поточному році має намір почати реалізацію спільного проекту по збірці малотоннажних вантажних автомобілів Dong Feng, повідомив у п’ятницю повноважний представник Dong Feng в Україні Ден Сяосю на прес-конференції в рамках «Столичного Автошоу-2005».

За його словами, в даний час сторони мають намір затвердити відповідні інвестиційно-інноваційні програми.

«Для нас нецікава просто купівля-продаж автомобілів, оскільки через територіальну віддаленість Китаю від України транспортні витрати складуть левову частку в собівартості вантажівки, при цьому і податків доведеться сплатити менше, якщо техніка буде вироблятися в Україні», — сказав Ден Сяосю.

Він вважає, що український ринок є одним з найбільш перспективних для китайської корпорації. Сяосю також повідомив, що китайський уряд розглядає питання про надання $30 млн. на створення виробництва вантажівок в Україні.

«Це буде державна програма реалізована за допомогою нашої компанії», — сказав Д. Сяосю, додавши, що це може бути пряма інвестиція або інший вид інвестування. Він не виключив можливості створення в перспективі спільного з ЗАТ «ЗАЗ» виробництва двигунів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДэн Сяосю
Следующая статьяПресс подборщик

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here