Купити дизельний генератор можна як для постійного енергозабезпечення житлових будинків і промислових об’єктів, так і для резервного електропостачання, на випадок аварійного відключення електроживлення в банках, телекомунікаційних системах, на підприємствах з безперервним виробництвом, медичних установах і інших об’єктах. Отримати додаткову інформацію про придбання дизельних генераторів можна на dalgakiran.ua профидом.

Випускаються різними виробниками установки, можна умовно класифікувати, з урахуванням їх конструктивних особливостей та експлуатаційних характеристик.

Якщо брати в розрахунок особливості їх конструкції та області застосування, то дизель генератори можуть бути пересувними і стаціонарними.

З огляду на потужність мобільних дизель генераторів, їх можна розділити на:

Малопотужні. Випускаються компактні моделі, потужністю 0,5-2 кіловати, у яких відсутні колеса і захисний кожух. Його можуть цілком перенести дві людини. Більш потужні генератори, до 5 кіловат, наділені невеликими колесами. З їх переміщенням впорається і одна людина.

Середньої потужності. Дизельгенератори, потужністю від 5 до 100 кіловат, встановлюються на колісне шасі, наділене зчіпкою для тягача і висувними опорами. Вони комплектуються спеціальним кожухом, що захищає установку від атмосферних опадів, а також виконує функції звуко- і теплоізоляції.

Високопотужні. Великогабаритні і важкі дизельні електростанції, потужністю від 80 до 400 кіловат монтуються на двовісні причепі або на шасі вантажівки. Вони теж комплектуються всепогодним, тепло-звукоїзолірующим кожухом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here