Не без впливу блюзового мистецтва, регтайму, фольк, кантрі, панк, нью-вейв, рок-музики виникла в Узбекистані потреба і в новій системі виразних засобів, що протистоять «консервативної» спрямованості мови традиційних легких жанрів. Сьогодні узбекские клипы скачать існують різновиди естрадної пісні, відмічені принципами конструкції, інтонаціями, тембрами, а також особливостями трактування.

І тут потрібно відзначити, що в зеніті своєї слави зірки поп-музики «Бітлз» підкреслювали завжди, що в основі їхньої творчості, що виріс буквально зі звуків вулиці, лежало намір відкинути всі стереотипи музики минулого, в тому числі «легкожанровие», і знайти сучасні зразки звучання. Романс,узбекские клипы скачать пісні протесту, шансон, патріотична пісня, фольклор, шлягер були музичними феноменами на естраді, влившись в побут згодом.

Стилістична еклектика, втрата поняття «оригінальність», знищення дуалізму старого і нового,узбекские клипы скачать колаж і метаколлаж, що відтворюють мозаїчний контекст теле- і радіоефіру — загальні для сучасної естрадної (поп і рок) музики слідства відносини (реального ставлення!) До традиції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here