Перейшовши в окрему кімнату з відповідною обстановкою, починається безпосередньо сам масаж. Перший етап націлений на задіють і розслабленні всієї групи м’язів.
У боді масажі великий вибір вихідних позицій як для клієнта, так і для масажиста. Основний акцент робиться на натисканні на групу м’язів відразу, і на акупунктуру. Воно здійснюється усіма частинами тіла, включаючи пальці масажистки.
Натискання на певні точки для розслаблення виробляється за допомогою подушечок великих пальців. Масаж долонею охоплює велику територію. При частковому массировании стегон, сідниць і плечей в хід йдуть колінні і ліктьові згини.
Ущільнені м’язи розминаються ступнями. Масаж сідницями фіксує певні частини тіла. Варто відзначити, що техніка натискання є лише початковим етапом масажу.

Другий етап

Втілення еротичних фантазій відбувається у другій частині. Масаж, що проводиться в салоні Києва, має напівпрозору грань між професіоналізмом і сексуальної прелюдією.
З узагальнених характеристик відзначається відповідна атмосфера, яка служить головним моментом в еротичному масажі. Це наявність аромамасел, приглушеного світла і музики.
Тіло масажистки покривається маслами, хоча в традиційній формі використовується мильна піна. Тісний контакт тіла до тіла здатний пробудити все ерогенні зони людини.
Легкі торкання служать свого роду прелюдією для емоційного оргазму. Це дає внутрішню розкутість, занурюючи клієнта в світ його фантазій і відмовитися від усіх життєвих проблем.
Интим массаж — це поєднання еротичного та медичного впливу, укладених в одній методиці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here