Ми рекомендуємо встановлювати цю програму на ваш смартфон youtube downloader online. Ніхто не знає, коли це стане в нагоді, але ви будете готові до цього. Невеликий розмір (8 мегабайт) не займає багато місця в пам’яті вашого телефону. Зручний інтерфейс та продуманий менеджмент полегшують та інтуїтивно зрозумілі. Ви не будете відволікатися.

Інтерфейс програми поділений на три вікна. У першому — ім’я та адреса обміну відео. Другий — сайт для обміну відео. Третє — завантаження управління. Переміщення між вікнами може здійснюватися за допомогою «swipe». Процес завантаження може працювати у фоновому режимі. Існує також функція економіки дорожнього руху.

SnapTube справляється з основним завданням — щоб зберегти відео. Це особливо корисно, якщо ви хочете зберегти вміст для подальшого відтворення, коли не буде Інтернету чи мережі. Єдине, що вам потрібно зробити — це натиснути зелену піктограму «Завантажити» у верхній частині потрібного відео. Потім виберіть дозвіл і формат. Він автоматично завантажує відео якнайшвидше та зберігає його в папці чи списку відтворення.

Мало хто знає, але дивитися онлайн через цю програму зручніше, ніж інші клієнти. Snap Tube не має реклами! Ніщо не відволікатиме вас від перегляду будь-якого фільму. Також перед переглядом ви можете вибрати бажану потужність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here