Наскільки багато романтичних історій кохання femmes russes, які б переростали в щось більше або закінчувалися весіллям, а починалися в соціальних мережах? Відповім — їх небагато. А ті, що починалися на сайтах знайомств, а закінчувалися щасливим сімейним життям? А ось тут є, про що поговорити! І така різниця, лише тому, що у цих сайтів різне призначення. Адже вам не прийде в голову з хворим горлом звертатися до окуліста? І за продуктами ви в аптеку теж не ходіть. Так чому ж викликає подив, що знайомства в соціальних мережах мають низьку ефективність? Давайте поговоримо докладно, про те, чим схожі і чим різняться соціальні мережі і сайти знайомств.
Різні цілі у сайтів.
Кожне, з цих двох напрямків спілкування femmes russes, створені вже досить давно. Але вони не просто не «рідні брати», вони навіть не «родичі» взагалі. З ким ми зазвичай спілкуємося в соціальних мережах? Правильно — з рідними, друзями, однокласниками, однокурсниками, колегами по роботі і навіть сусідами. Чинно і благородно, виставляючи на загальний огляд лише допустимі норми поведінки. Сімейні фото з пейзажами морських бризів і гірських вершин, дитячі ранки, шкільні свята, робочі корпоративи (точніше тільки пристойну їх частина). Культурно розповідаємо приятелям про успіхи на навчанні або роботі, цікавимося здоров’ям рідних і від них очікуємо того ж. Ми знаємо всіх цих людей. Не важливо, добре чи не дуже, але знаємо. У той час як з людьми, на сайті знайомств, ніколи не зустрічалися раніше. Тут можна показати себе з більш вигідного боку. Виставити більше фотографій femmes russes, дозволити собі більш розкутими спілкування, не соромлячись, розповісти про себе те, що вважаєш за потрібне. Чому? Тому що скромність прикрашає людину тільки в реальному житті, а у віртуальній — сміливість — запорука успіху. Пам’ятаєте, як казав легендарний радянський актор: «бачу мету, не бачу перешкод». Ось так і тут: ніхто не засудить, всі знають, чого вони сюди прийшли.
На що витрачається час?
За даними відкритих статистичних джерел, виявляється, що користувачі соціальної мережі ВКонтакте, проводять на сторінках сайту всього 19 хвилин. В Одноклассниках femmes russes — 18 хвилин, а в Facebook і того менше — 17 хвилин. І з усього цього часу, левову частку займає прослуховування музики, перегляд відео, або онлайн ігри. Комунікації зводяться до мінімуму, зате способів розважити себе коханого — маса. Це відмінно, себе треба балувати, але часу на спілкування з іншими людьми, після всіх розваг, зовсім не залишиться. Так, перекинутися парою фраз з друзями, ще можна встигнути, але на цікаву бесіду з незнайомцем — точно не вистачить. І не забувайте про femmes russes те, що і незнайомці заходять в соціальні мережі, в основному для того ж, так що знайти час на вас їм буде складно. Так що, швидше за все, вас просто не помітять.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here