Більшість людей, займаючись оформленням приміщення, замислюються не тільки над практичною стороною питання, а й над чисто декоративною карнизы Алматы. Так, вибираючи оформлення для вікон, намагаються і тут, що називається, відзначитися, і замовляють римські штори. Цей вид штор був гідно оцінений ще в стародавні часи і тому навіть сьогодні вони користуються незмінною популярністю, так як відмінно вписуються в будь-який інтер’єр і при цьому відповідають всім необхідним показникам якості. При цьому карниз для римських штор ціна залежить лише від фантазії і можливостей покупця.

Римські штори
Ці штори виглядають як єдине полотно тканини. Додаткові ж рейки, розміщені на зворотній стороні, допоможуть створити додаткові красиві складки. Крім того, урізноманітнити дизайн можна і вибравши тканини різних забарвлень і фактур. Для того щоб подати в приміщення світло, штора піднімається за допомогою стрижнів, утворюючи ряд горизонтальних складок. Щоб полотно щільно фіксувалося, в нижній його частині вшивається планка. Тобто для підняття штори досить буде потягнути за ланцюжок або мотузку, або привести в дію автоматизований механізм. Дуже зручно, що штору можна зафіксувати на будь-якому бажаному рівні висоти. А завдяки карнизы алматы різноманітності тканин для штор можна підібрати на свій смак або тонку, або щільну матерію.

Карнизы Алматы для римських штор
Щоб повісити у себе подібні штори, доведеться карниз для римських штор купити. Крім того, карнизи для римських штор можуть мати різне пристрій підйомного механізму: з використанням ланцюжка, шнура, або електричний механізм. Зазвичай карниз для римських штор має ширину від 35 до 240 см, а висоту — від 70 до 300 см. Більш точно розмір визначається тим, хто заміряє, так як всі штори виготовляються виключно під індивідуальні розміри вікон замовника. Сам каркас може бути виконаний з різних матеріалів карнизы Алматы. Але перевагу, все ж, віддається алюмінію, так як він, маючи невелику вагу, володіє відмінним показником міцності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here