Візи
Єгипет планує підвищити візовий збір, але при цьому ввести електронні візи для туристів горящие туры. Очікується, що платити за перетин кордону доведеться не $ 25, як раніше, а $ 65. Це рішення викликало неоднозначну реакцію як в самому Єгипті, так і серед російського турбізнесу.

«Прем’єр-міністр зустрівся з представниками туріндустрії, які висловили свої побоювання з приводу підвищення вартості віз горящие туры. Через тиждень-10 днів прем’єр-міністр обіцяв переглянути цей декрет », — сказав Ель-демерит.

Нові маршрути і горящие туры визначні пам’ятки
Традиційно найпопулярнішими курортами у російських туристів вважаються пляжні Хургада і Шарм-ель-Шейх. Проте, в Єгипті впевнені, що країна цікава в першу чергу з історичної точки зору.

Одним з нових туристичних маршрутів,горящие туры який розрахований на європейських туристів, стала програма «Святе сімейство в Єгипті». Він включає місця, де, як стверджується, побували Діва Марія, Йосип та Ісус. Під час туру мандрівникам покажуть пам’ятки Каїра, міст Верхнього Єгипту, Синайській пустелі. Маршрут поки що остаточно не оформлений, але, як стверджує Хішам Ель-демерит, він буде не тільки цікавим, але і безпечним.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here