Якщо для торгівлі ви зібралися придбати контрольно-касову техніку, то вам потрібно знати, як правильно її підібрати.

Головне при виборі кассовые аппараты Алматы бути впевненим, що даний касовий апарат зареєстрований в державному реєстрі. Таким чином, після придбання контрольно-касової техніки ви зможете поставити її на облік в податковій інспекції. Також апарат повинен бути обов’язково з чековою стрічкою.

Всі кассовые аппараты Алматы діляться на чотири категорії: автономні, пасивні, активні, фіскальні.

Автономно працює апарат зручний в тих місцях, де ви не можете тримати касу постійно підключеною до електричної мережі, і потрібно акумулятор, від якого апарат і працює. Але таку касу не можна буде підключити до комп’ютера, тому не вийде вести систематичний чіткий облік усіх продажів.

Пасивна ККТ кассовые аппараты алматы є такою ж автономною, але вже є можливість підключити до неї комп’ютер і вести базу продажів, але є і мінус, ви не зможете через таку касу провести знижку або акцію, чим дуже часто користуються всі магазини.

Активна ККМ вже є хорошим повноцінно діючим апаратом кассовые аппараты Алматы. Він може працювати з комп’ютерною системою, а також автономно, якщо підібрати правильну модель зі знімним акумулятором, така модель потрібна, якщо в місці його установки існують проблеми з електроживленням, будь-які перебої з його подачею.

Робота фіскального реєстратора вже безпосередньо залежить від комп’ютера і без нього він працювати не зможе.

При виборі кассовые аппараты Алматы враховуйте всі фактори, для якої торгівлі ви розраховуєте купувати апарат, і як часто він буде використовуватися. Залежить чимало і від габаритів апарату і чи є в ньому сама каса, або ви будете купувати окремо ящик для грошей, який підчепити до апарату. Заздалегідь придбайте чекову стрічку, щоб вона раптово не закінчилася і не була паралізована робота контрольно-касової техніки. Після придбання важливо зареєструвати апарат, після чого ви можете почати на ньому роботу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here