Використовуючи власну виробничу базу повного циклу,наша компанія пропонує плоттерная резка рекламних матеріалів.

Наклейка, акуратно вирізана по контуру, відома всім. Точно також можна бачити тут і тут великі зображення у вигляді малюнка або напису на автобусах, щитах, рекламних вивісках, вітринах і в інших місцях, де вони добре проглядаються і приваблюють своєю бездоганною лінією часом дуже складного контуру. Природно, така точна порізка та вирізання деталей плоттерная резка всередині контуру зображення проводиться не вручну.

Для обробки створеного друкарським способом зображення на різних матеріалах застосовується плотерна порізка (вирубування) — найбільш якісний і зручний спосіб створення кінцевого контуру. Програмна команда, задана професійному обладнанню, дозволяє в лічені секунди виконувати великий обсяг роботи. Так обробляються: трафарети, шаблони, покажчики, таблички, лекала, іншими словами, всі вироби, в яких основним є бездоганне дотримання точності та акуратності. плоттерная резка Готові вирізані зображення після такої обробки готові для наклеювання на поверхню.

Плоттерная резка друкованих зображень, нанесених на пластик, папір або картон, необхідна для акуратного і точного вилучення елементів малюнка будь-якої складності з матеріалу.

Компанія плоттерная резка має солідний досвід роботи по виконанню даного виду робіт, користується послугами кваліфікованих дизайнерів, застосовує найсучасніше і високотехнологічне обладнання світових виробників, працює без посередників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here