15 листопада
Фарбовані межкомнатные двери: як їх вибрати і залишитися задоволеним
Двері — це не тільки необхідний об’єкт в кожному будинку, але дуже виразний предмет інтер’єру. Можна придбати двері з певного матеріалу, але також можна встановити фарбовані міжкімнатні двері.

Плюси фарбованих дверей

1. Ціна порадує покупця. Вартість таких дверей відрізняється від виробів з дерева, в меншу сторону, звичайно.

2. Служити такі межкомнатные двери будуть довго. Це той рідкісний випадок, коли низька ціна не означає погана якість, тому тривалий термін експлуатації забезпечений.

3. Їх сила в простоті. Тобто, вони легко вписуються в будь-який дизайн інтер’єру.

мінуси

1. Багато знайдуть зовнішній вигляд таких дверей недостатньо гарним. межкомнатные двери. Хоча тут скоріше справа смаків: що для одних — нудно, для інших — стильно.

2. Кольорове рішення, яке пропонують виробники, не надто широкий. Тому якщо потрібно межкомнатные двери якийсь особливий відтінок, швидше за все вас чекають труднощі пошуку.

З чого роблять такі двері

Найбільш поширений варіант межкомнатные двери — це МДФ, матеріал досить довговічний і міцний, тому при покупці вибір частіше робиться в його користь. Також, виробники використовують фанера, ДСП і дерев’яний масив.

важливо

Обов’язково потрібно звертати увагу на якість самого покриття межкомнатные двери. Від фарби, якою покриваються двері, залежить їх подальша збереження при митті поверхні. Також правильне покриття запобіжить вигоряння, зміна кольору, зробить стійким до механічних пошкоджень.

Фарбовані двері і декор в будинку

Зараз в арсеналі дизайнерів технології, які дозволяють наносити на поверхню межкомнатные двери будь-які зображення, тільки дайте волю фантазії. Ось кілька варіантів, які допоможуть визначитися що вам потрібно.

1. Таємна кімната. Двері і стіна одного кольору ідеальне рішення в ситуації, коли акцент повинен бути на інших деталях в будинку. Тоді вхід в приміщення буде непомітним, а увагу попрямує на інші об’єкти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here