HuaHin.Rent car rental in Hua Hin був запущений в грудні 2014 року і знаходиться в Хуа Хін, Таїланд. Ми пропонуємо як короткострокову, так і довгострокову оренду.

У нас більше 30 машин, які можна найняти, надаючи вам вибір орендованих автомобілів для кожного випадку та кожного бюджету. Наш допоміжний персонал завжди готовий слухати ваші потреби та вирішувати вам правильне рішення. Ми перша компанія з car rental in hua hin в Хуа Хін, пропонуємо своїм клієнтам повне страхування класу Premium, системи GPS навігації та дитячих крісел безкоштовно!

Сервісний пакет також включає доставку автомобіля в готель, будинок або кондо в Хуа Хін, необмежений пробіг та страхування. Наші автомобілі в оренду складаються з надійних та практичних моделей, які обслуговуються тільки в офіційних сервісних центрах. Ми обіцяємо зробити ваш car rental in hua hin незабутнім. Наша мета — надати всім нашим клієнтам дружні послуги класу преміум класу, якісні транспортні засоби та відмінні ціни на прокат автомобілів.

ПЕРЕВАГИ ХУАХІН.РЕНТ
1. Вартість car rental in hua hin нижча, ніж для міжнародних компаній.
2. Усі транспортні засоби застраховані найкращою страховою компанією Таїланду зі страховою премією класу без франшизи.
3. HuaHin.Rent пропонує широкий вибір методів оплати, що полегшує оплату, як ви віддаєте перевагу.
4. Тільки за допомогою HuaHin.Rent ви зможете оплатити прокат автомобілів за допомогою всіх основних кредитних карток
5. Регулярне обслуговування автомобілів у офіційних дилерів.
6. З HuaHin.Rent ви гарантовано отримаєте автомобіль, який ви забронювали! З будь-якою міжнародною компанією виберете лише категорію автомобілів.
7. Ми будемо дбати про знищення та збір. Отримайте ваш автомобіль на прокат car rental in hua hin, доставлений і зібраний від дверей до дверей!
8. GPS навігаційні системи безкоштовно!
9. Дитячі крісла безкоштовно.
10. Необмежений страви.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here