За кого виходять заміж москвички? За даними московських РАГСів, крім росіян, найчастіше столичні панянки створюють сім’ї з громадянами Німеччини та Ізраїлю russian women marriage. Останнім часом зросла кількість реєстрацій відносин з жителями В’єтнаму. Але найбажанішими чоловіками москвички як і раніше вважають громадян Туреччини.

Вілл Роджерс був не зовсім правий, коли говорив, що все весілля схожі один на одного, а все розлучення цікаві по-своєму.

Московська весільна статистика: столичні панянки все ще активно реалізують здавалася застарілої жіночу мрію — вийти заміж за іноземця. Серед популярних женихів — громадяни Німеччини та Ізраїлю. Останнім часом зросла кількість шлюбів з в’єтнамцями — законодавство Республіки стало більш ліберальним — тепер в’єтнамці можуть реєструвати russian women marriage відносини в Росії.

Але найчастіше жителі цієї країни укладають шлюби між собою. З початку цього року майже 100 в’єтнамських пар зіграли весілля в Москві. Директор Інституту соціальної політики Вищої школи економіки Сергій Симонов вважає, у які вступають в шлюб в Росії іноземців довгограючі плани:

«Для багатьох з них Росія стала до певної міри другою батьківщиною, у всякому разі — другий економічної батьківщиною. Офіційна статистка свідчить, що рівень життя в Росії трохи вище, ніж рівень життя у В’єтнамі».

Але шлюби «російська-в’єтнамець» russian women marriage тепер теж не рідкість. Тільки в цьому році в Москві з’явилося 70 таких сімей. Втім, найпривабливішими чоловіками столичні дами як і раніше вважають громадян Туреччини. У шлюб з турками найчастіше вступають жінки після 30 років. Знайомляться такі молодята в більшості випадків на відпочинку. Турки одружуються на російських охоче. І на ламаній російській пояснюють чому: наші жінки менш примхливі, пишне весілля з дотриманням всіх традицій зовсім не обов’язкова, і, найголовніше — російські бачать в чоловіка не тільки здобувача і батька для своїх дітей, вони згодні просто жити разом з коханим чоловіком, і нерідко містити таку сім’ю.

Схожа ситуація і з громадянами з колишніх союзних республік: шлюб з москвичкою russian women marriage відкриває для них багато перспектив, розповідає директор Інституту соціально-економічних проблем народонаселення РАН Олексій Шевяков:

«Вони намагаються тут зачепитися. Отримати в перспективі громадянство або постійний вид на проживання, і мати більш оплачувану роботу, ніж на батьківщині».

На ярмарку женихів russian women marriage для москвичок стали втрачати привабливість англійці. Раніше вони займали 4-е місце за кількістю зіграних в столиці весіль, тепер — тільки 7-е. Зате знову стали популярні шлюби з американцями. В цьому році в Москві утворилося майже 60 російсько-американських сімей. І ця цифра може зростати. Багато столичних панянки знаходяться в активному пошуку чоловіка-іноземця, адже наші чоловіки часом дотримуються принципу: не спійманий — не чоловік.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяBuy insta likes
Следующая статьяОхранная фирма

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here