Ультрафіолетова лампа для манікюру забезпечує полімеризацію рідких, купить лампу для ногтей затвердевающих в променях ультрафіолету гелів-лаків для нігтів, маси фимо для ліплення на нігтях. Підсилює цей ефект дзеркальне покриття усередині лампи. Воно відображає ультрафіолетові промені, рівномірно розподіляючи їх по поверхні нігтьової пластини. Це дозволяє рівномірно полимеризовать гель і отримати ідеально рівні і гладкі нігті.

Люмінесцентні (UMS) УФ-лампи
Люмінесцентна ультрафіолетова лампочка заповнена газом, а її колба покрита люмінофором. При включенні лампи горить газ, під його дією активується люмінофор, який випромінює світло з довжиною світлової хвилі 184,9 — 253,7 нм, (ультрафіолетове випромінювання UVB). UVB-промені забезпечують швидку полімеризацію гелю на нігтях. Оптимальна потужність УФ-лампи купить лампу для ногтей для нігтів 36 Вт (тобто 4 лампочки по 9 Вт в апараті).

Згодом, в залежності від кількості включень і виключень і часу горіння люмінесцентної лампи, вигорає люмінофор, що випромінює ультрафіолет, завдяки якому полімерізіруется нігті. Термін служби люмінесцентних лампочок в побуті (для освітлення кімнати, наприклад) близько 9 років, але для якісного манікюру (при регулярному застосуванні в салоні), необхідно купить лампу для ногтей замінювати їх кожні 5-6 місяців; при домашньому застосуванні «для себе і подруг» — раз на 3 роки.

Довжина хвилі світла випромінюваного люменісцентние лампою може змінюватися в залежності від її температури. Оптимальна температура для полімеризації гелю на нігтях 40 С.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяStudy permit Canada
Следующая статьяХарьков концерт

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here