Орендна плата за прокат костылей вноситься Клієнтом за весь період прокату. За прокат предметів, які видаються на термін більше 30 днів, за бажанням Клієнта плата може вноситися частинами: за перші 30 днів — при оформленні замовлення, за наступний період — не пізніше ніж за 2 дні до настання чергового терміну платежу. Мінімальний термін прокату — 15 днів.

При видачі прокат костылей з Клієнтом укладається договір прокату, який підписується Бюро прокату, з одного боку, і Клієнтом, з іншого боку. При поверненні предметів прокату в усіх примірниках договору робиться відмітка, яка свідчить про повернення предметів прокату.

Легкі алюмінієві канадки німецької компанії Rebotec з вбудованим рефлектором і новою системою фіксації. Рукоятки канадок легко кріпляться один до одного, утримуючи прокат костылей разом, що дуже зручно при зберіганні або коли додаткова опора тимчасово не потрібна. Канадки регулюються по висоті і оснащені світлоповертачем для безпечного пересування в темний час доби.

Алюмінієві канадки з тонким руків’ям і вузьким підлокітником. Модель ідеально підходить для жінок і підлітків прокат костылей. Канадки Light Lines регулюються як по висоті від підлоги до рукоятки, так і по висоті від рукоятки до підлокітника. У рукоятку вбудовано рефлектор для безпечного пересування в темний час доби. Стовбур оснащений спеціальною шумоізоляційної гайкою і гумовим наконечником проти ковзання.

Легка алюмінієва канадка з ліктьовим обхватом на шарнірі і подвійним регулюванням висоти. Полегшує самостійне пересування, знімає навантаження з нижніх кінцівок, покращує рівновагу, дозволяє відновити рухову функцію без тиску на пахву. Прокат костылей має регулювання висоти від підлоги до рукоятки і від рукоятки до ліктьового обхвату. Ліктьовий обхват забезпечений рухомим шарніром, стовбур канадки одягнений в гумовий наконечник проти ковзання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here