Канули в лету ті часи, коли фермер брав міцною рукою бика або коня за вузду і вів животину на поле, то зорати його, то посіяти що. У наш час худобу замінили технікою, купить мотоблок в интернет магазине, яка в рази якісніше і економічно вигідно справляється з цими завданнями. Існує безліч причин обзавестися мотоблоком, які ж самі показові з них?

Щоб купить мотоблок в интернет магазине який принесе вам більше користі, ніж витрат, слід перш за все звертати увагу на те, як інтенсивно він буде використаний, а також з яким саме навісним обладнанням. Важливо, що мотоблок з електроживленням виграє за показниками ціни, але аж ніяк не потужності. Більш потужні оснащені двигунів — дизельним або бензиновим. Дизельний мотоблок має більш високий ККД і меншу витрату палива.

Також мотоблоки відрізняються своєю масою, а отже і потужністю. Якщо ви плануєте використовувати його на дачній ділянці або в саду, буде гідний легкої або середньої моделі. Купить мотоблок в интернет магазине. Якщо ж сільське господарство — це сфера вашого доходу, то швидше за все з цими масштабами впорається тільки більш важкий агрегат потужністю понад 8 кінських сил. Широта спектра завдань, з якими впорається ваш мотоблок залежить від навісного обладнання.

1. Транспортування

Якщо до мотоблока приєднати причіп, він зможе виступити в ролі транспортного засобу. Так ви зможете перевезти зібраний урожай з поля, здійснити заготівлю дров на зимовий період, доставляти на ділянку добрива. Купить мотоблок в интернет магазине. Можливості майже не обмежені, адже в середньому мотоблок справляється з вагою в 400 кг.

2. Культивація

Культивація грунту безумовно один з найважливіших етапів роботи в городі і саду. Зробити грунт м’яким і пухким, наситити його корисними речовинами, підготувати для посадки і обробити після збору врожаю — безліч завдань, які ви виконаєте за допомогою мотоблока і різноманітного навісного обладнання: плуг, грунтозацепи, бороніровщік грунтофрези та ін.

 

Під час посіву дуже важливо, щоб лунки або борозни були правильної глибини і розташовувалися в точної віддаленості один від одного, щоб використовувати площу землі максимально ефектно. Цього легко домогтися, використовуючи мотоблок. Купить мотоблок в интернет магазине. Також з відповідним навісним обладнанням — сівалкою — можна здійснювати безпосередньо і сам посів.

Можна розглянути варіант бензинові мотоблоків купить мотоблок в интернет магазине:

4. Посадка

При роботі з саджанцями або такими коренеплоди, як наприклад картопля, система посадки трохи інша і вимагає іншого обладнання. Більш глибокі лунки, в які попередньо здійснюється полив. Тут також стане в нагоді можливість підгортання.

5. Збір врожаю

Туж картоплю можна зібрати за допомогою, купить мотоблок в интернет магазине, спеціальної насадки, яка так і називається — картоплекопач. Також є і інше обладнання для збору, що відрізняється відповідно до розміру і особливостями плодоношення. А в саду мотоблок стане в нагоді знову ж для вивезення багатого врожаю фруктів і ягід.

6. мульчування

Існує також можливість автоматичного подрібнення трав’яного покриву і розподілу його по ділянці тонким шаром. Це свого роду природне добриво.

7. Добриво

Але якщо ваш город потребує професійного «прикорму», не забувайте і про обладнання, яке розподілить рівним шаром по всій поверхні ділянки необхідні грунті корисні речовини у вигляді добрив.

8. Полив

Легко впорається з поливом, коли це ваш присадибна ділянка — невеликий шланг і хороший натиск води. А ось фермеру з багатогектарних полем це завдання не здається такою простою. Тут і стане в нагоді мотоблок, який дуже швидко впорається в цій щоденної рутинної завданням.

9. Прибирання бур’янів

Встановивши на мотоблок навісну косу, ви з легкістю очистите покинуту ділянку від багаторічних бур’янів, приготуєте свій до сезону посіву або ж розчистите доріжку в саду.

10. Прибирання снігу

Взимку ви зможете купить мотоблок в интернет магазине, встановити обладнання для прибирання на мотоблок і зробити прохідними доріжки і двір. А ще можна буде вивезти сніг, використовуючи причіп на мотоблоки.

Користуйтеся всіма благами цивілізації і нехай такий її подарунок, як мотоблок, зробить вашу роботу легкою і продуктивною! Звертайтеся до консультантів нашого магазину, якщо у вас виникли додаткові питання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here