Знаменита співачка і актриса Узбекистану Shahzoda популярна не тільки в країнах Малої Азії і на Кавказі, але також і в Росії. Її справжнє ім’я — Зілола Баходировна Мусаєва. Народилася дівчинка в інтелігентній узбецької сім’ї доктора філософських наук Баходира Мусаєва і вчительки Міріхти Мусаєва 28 липня 1979 року.

Під час навчання батька в аспірантурі Московського університету дочка разом з батьками переїхала на 7 років до столиці СРСР. Маленька Shahzoda дуже любила співати і з раннього віку з задоволенням відвідувала музичну школу. Після повернення на батьківщину вона поступила в гімназію, де подружилася з Нателла, з якої згодом почне свою співочу кар’єру.

Закінчивши навчальний заклад із золотою медаллю, Shahzoda могла вибирати будь-який вуз для вступу. За порадою батьків вона поїхала до Києва для навчання в Міжнародному Державному університеті. Незважаючи на те, що дівчина вибрала сучасний престижний факультет, вона не змогла кинути музику. Спів її вабило все більше, і Зілола разом з Нателла організовує музичну групу «Жонім», що перекладається як «Душа». Продюсером першого проекту став узбецький композитор і аранжувальник Вагіф Закіров.

За кілька місяців був повністю готовий перший диск дівчат під назвою «Утіб кетаді», а ще через деякий час подруги з’явилися в кліпі «Карама кузларімга». Незважаючи на успіх, 2000 року співачки вирішили розлучитися, а Зілола розпочала свою сольну кар’єру. Уклавши угоду з «Тарона Рекордс», артистка взяла собі псевдонім Shahzoda, який став талісманом успіху в її творчій біографії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here