Актуальність теми слухняною бороди неодноразово доведена, оскільки в даний момент більшість чоловіків наважилися її відпускати, пішовши новомодної тенденції barbershop Киев.
Першою проблемою з якою стикаються чоловіки це колючість щетини, яка передує появі шикарної бороди.
Ми із задоволенням поділимося секретами м’якою і слухняною бороди, перевірених на практиці.

1. Гарячий душ. Підвищена вологість і пар, розпарити колючі волоски вашої бороди. Після душу, скористайтеся зволожуючим маслом (будь-яким, яке у вас є або спеціальним для бороди), накрийте обличчя махровим рушником на 10-15 хвилин і зробіть легкий масаж.
2. Не мийте бороду кожен день !!! Від щоденного миття, волосся на бороді стають ще жорсткіше. Можна мити через день, якщо це вкрай необхідно, тоді природні масла, які роблять волосся слухняним встигнуть накопичитися.
3. Кондиціонер для волосся або спеціальний кондиціонер для бороди. Даний засіб допоможе керувати волоссям і зробити їх максимально податлівимі.4. Розчісуйте бороду 15-20 хвилин в день і ваша борода буде рости в правильному напрямку і мати доглянутий вигляд.
5. Періодично розчісуйте бороду в неправильному напрямку, проти росту волосся, дочекайтеся поки вона висохне. Після висихання правильно розчешіть волосся і пригладьте мокрими руками, ваша борода буде пишніше, ніж зазвичай і більш слухняною.
6. Мийте бороду з милом. Зараз безліч фірм виробляє спеціальне мило для бороданів, в його склад входять компоненти, які роблять вашу бороду м’якою і пишною навіть в некотроліруемих ділянках.
Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам зробити вашу бороду приємною на дотик і доглянутої на вигляд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here