Садівникам відомо, що суницю можна обробляти на одному місці 4-5 років, але найбільш продуктивними є 2-й і 3-й роки обробітку.

Якщо перед посадкою знову, Ви внесли в землю нитроаммофоску купить добрива для суниці (органічні і калійно-фосфорні), то перші два-три роки суницю годі й удобрювати. Якщо заправка не проводилася або була зроблена недостатньо добре, то вже на другий рік Вам потрібно внести органіку і повний комплекс мінеральних добрив.

Для цього на 1 квадратний метр, восени треба внести 3-4 кілограми гною або компосту, 150-200 грам аміачної селітри, 100 грам подвійного суперфосфату, 100-120 грам калійної солі. Якщо ви шукаєте де нитроаммофоска купить заходьте на наш сайт soda.kiev.ua.

Компост, фосфорні, нитроаммофоска купить, та калійні добрива для суниці, я вношу в грунт восени, а азотні (аміачну селітру) — ранньою весною по 70-80 грам на квадратний метр.

У фазу цвітіння і по першим зав’язі, я проводжу позакореневе підживлення (обприскування) 0,4% розчином сечовини, приблизно 40 грам на 10 літрів води. При цьому врожайність підвищується на 15-20%.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here