ЙОГА МАСАЖ (Эротический массаж) — покращує рухливість хребта і суглобів (підвищує гнучкість тіла), сприяє нормалізації обміну речовин і підвищенню імунітету, використовується для посилення лімфодренажу, при проблемах із зайвою вагою, для відновлення циркуляції крові і лімфи, допомагає позбутися від набряків і зайвих відкладень жиру.

Масаж пальців ніг — на них зосереджено безліч активних точок, що відповідають, в тому числі і за роботу головного мозку, даний вплив дозволяє привести думки в порядок.

Масаж живота — є дуже важливим, цей вид масажу має права робити людина, який практикував методику тайського масажу 3-4 роки. Особливою частиною масажу живота є прийом погладжування, що дозволяє домогтися розслаблення м’язів живота. Рухи виробляються акуратно і легко, обома сторонами долонь. Впливу на внутрішні органи при цьому не повинно відбуватися.

Масаж руки і кисті — м’які натискання по всій області руки, виключаючи ліктьовий суглоб, долоню, також як і ступні, є проекцією внутрішніх органів. Пальці є проекцією голови людини, область навколо основи пальців «відповідає» за грудний відділ, центральна частина долоні — за область живота, а нижня частина руки, відповідно, є проекцією статевих органів. Виробляючи вплив на кисть, масажист виробляє вплив на весь його організм в цілому. Кожній з кистей людини відповідає півкуля головного мозку (ліва кисть співвідноситься з правим, права — з лівим), а тому при масажі кистей мозок розслабляється і отримує необхідний відпочинок.

При роботі зі спиною не проводиться натискання на хребет. Основний вплив виявляється на зони, що знаходяться вздовж нього, перед масажем спини опрацьовують сідниці і крижі. Далі впливу піддається область попереку, а потім грудного відділу.

Масаж шиї — без надання прямого вплив на шийні хребці, так як це небезпечно. Особливу увагу приділяють зоні біля основи черепа, саме в ній знаходиться скупчення нервів, і тому ця область особливо вимагає розслаблення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here