Купуючи екскаватори навантажувачі jcb особливості яких – високі надійність і ціна, споживач отримує універсальну і довговічну машину.

Корпорація JCB (J. C. Bamford Excavators Limited) випускає спеціалізовану техніку і машини з 1945 року. А в 1954 році з конвеєра британського компанії вперше у світовій історії зійшов екскаватор-навантажувач. Характерною особливістю цього виду техніки є наявність екскаваторного ковша і фронтального навантажувача. JCB заявляє, що кожен другий екскаватор-навантажувач в світі був зібраний в його цехах.

Відмітні особливості екскаваторів-навантажувачів JCB
Надійність і багатофункціональність в рамках вирішення однієї задачі – ось основний девіз компанії. Кожен представник модельної лінійки розрахований на виконання повного циклу будівельних робіт в своїй сфері. Інженери при розробці відштовхувалися від бажання клієнта купити один пристрій замість декількох.

Велика площа скління кабіни і широкий вибір додаткового навісного обладнання роблять продукцію JCB популярною серед власників будівельних компаній. А безліч опцій, що підвищують комфорт, припали до душі операторам екскаваторів. Кондиціонери, повітряні фільтри, ел. підігрів сидінь – далеко не повний перелік асортименту доповнень.

Серед негативних сторін екскаваторів-навантажувачів JCB варто відзначити високу ціну і невибагливістю до якості паливно-мастильних матеріалів. Компанія орієнтується на дотримання норм Європейського Союзу, що відрізняються своєю строгістю. Тому техніка JCB, хоч і споживає мало палива, але дуже чуйно реагує на його якість.

Довідка
Індекс «CX» в назві моделі від JCB свідчить про те, що перед вами – екскаватор навантажувач. Буква «I» говорить нам про компактності, «T» – про гусеничному ході, а приставка «ECO» – про наявність сучасного дизельного двигуна, відповідного підвищеним екологічним стандартам. Якщо спецтехніка призначена для вузької сфери будівельних робіт, це теж відображено в назві моделі.

Модельний ряд екскаваторів-навантажувачів JCB

– ICX – найкомпактніша модель на колісному ходу
– ICXT – єдиний екскаватор-навантажувач з гусеничним ходом
– 3CX Compact – базова модель з зменшеними габаритами для роботи в тісних міських умовах
– 3CX ECO – базова модель, оснащена поліпшеною дизельним двигуном
– 3CX Pothole Master – базова модель у комплектації для ремонту вибоїн і вибоїн на дорогах
– 4CX ECO – збільшена базова модель з поліпшеним дизельним двигуном
– 5CX Wastemaster – найбільший екскаватор-навантажувач в лінійці виробника. Володіє підвищеними характеристиками і потужності, і вантажопідйомності. Оснащений для роботи з відходами і вторинною сировиною на відкритих звалищах.

Варто зазначити, що для ринків Росії і СНД компанія позиціонує не весь модельний ряд. Але під замовлення дилери JCB привозять весь асортимент як нової, так і вживаної техніки, та додаткового обладнання.
Купуючи екскаватори навантажувачі jcb особливості яких – високі надійність і ціна, споживач отримує універсальну і довговічну машину. Двигуни екскаваторів-навантажувачів JCB
Хоча JCB самостійно займається виробництвом дизельних двигунів, деякі моделі комплектуються продукцією сторонніх виробників. В якості партнерів вибираються фірми з бездоганною репутацією і великим досвідом роботи на ринку.

JCB орієнтується, в першу чергу, на ринок Євросоюзу. Тому два головні вимоги, поставлені перед інженерами компанії – це відповідність найсуворішим стандартам захисту навколишнього середовища і економічність. Але у такої політики є і зворотна сторона – мотори дуже вимогливі до якості палива і масел.

Модельний ряд двигунів

– ICX оснащується двигуном Perkins 404c-22 від британського партнера. Потужність – 37,5 кВт (50 к. с.).
– ICXT отримав схожий двигун Perkins 404D-22. Потужність – 36,3 кВт (49 к. с.).
– 3CX Compact комплектується власною розробкою JCB, турбованим дизельним двигуном Tier 4 / Stage IV Final Engine з інтеркулером. Потужність – 81 кВт (109 к. с.).
– 3CX ECO – той же двигун, скорочене позначення – T4F.
– 3CX Pothole Master – аналогічний двигун.
– 4CX ECO – оснащується перехідним варіантом базового мотора – Stage IIIB/Tier 4 Interim Base Engine. Потужність – 74 кВт (100 к. с.).
– 5CX Wastemaster – той самий мотор, що і в базових моделей – Tier 4 / Stage IV Final.

Цікаво
Базовий двигун JCB, дизель Tier 4 / Stage IV Final Engine, містить безліч «четвірок» в списку характеристик. Судіть самі – 4 такти, 4 циліндра, робочий об’єм – 4,4 літра, максимальний крутний момент – 400 Нм.

Особливості гідросистеми екскаваторів-навантажувачів JCB
Виробник намагається уніфікувати більшість вузлів і агрегатів на випускаємої техніки. Тому на екскаваторах використовуються ідентичні гідравлічні системи. Залежно від моделі, встановлюється один або два гідравлічні насоси з декількома режимами роботи.

Продуктивність головного насоса – від 156 до 165 літрів в хвилину. Цих показників цілком достатньо для безперебійної роботи навісного обладнання. Очевидними плюсами агрегатів від JCB є висока швидкість реакції і зносостійкість. До мінусів слід віднести вимогливість до якості витратних матеріалів і не найвищу потужність в своєму класі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here