З цієї статті ви дізнаєтеся про переваги покращеного палива, чим воно краще звичайного 95 і 92 бензину, що ви отримуєте за додаткову плату. Розповімо як переходити на нове паливо.

Лукойл, BP і ТНК випускають паливо з приставкою Ultimate і ЕКТО. Паливо з поліпшеною якістю. Воно дорожче звичайного. Тому варто розібратися, чим воно краще і чи варто платити дорожче за таке паливо. Ми попросили поділитися сокральными знаннями наших друзів, що ведуть регулярний автомобільний журнал про автомобілі http://fastmb.ru/. Про все по порядку, без води і по справі.

Ефект застосування

Є й інші марки з поліпшеними характеристиками. Всі вони приблизно однакові за ціною і складом. Двигун на такому паливі розвиває велику потужність, володіє кращими розгінними характеристиками. Крім того, двигун очищується від продуктів горіння, нальоту.

Багато іноземні автомобілі не можуть показати всі можливості, закладені конструкторами. Поліпшене паливо промиває форсунки, очищає свічі.

Завдяки таким властивостям, ресурс двигуна збільшується, у вихлопних газах менше шкідливих речовин. При постійному використанні палива Ultimate і ЕКТО Двигун під час роботи очищається, що знижує витрати на обслуговування.

Перевага поліпшеного палива

Перевагою є миючий ефект. Будь-яке паливо Євро 3 і вище повинні мати в складі миючі присадки.

Миючий ефект помітите не відразу, а лише при постійному застосуванні. На інжекторних двигунах цей ефект особливо помітний. Досягається за рахунок роботи форсунки. Вона розпилює паливо, і воно більш рівномірно розподіляється в камері згоряння.

Поліпшене паливо краще не застосовувати на старих зношених двигунах. Миючі властивості іноді підводять. Змитий шлак може закупорити канали мастильної системи.

Якщо вирішили перейти на нове паливо, то дотримуйтеся деяких правил. Не можна відразу заливати повний бак. Для початку змішайте паливо навпіл. Наступна заправка — 75% поліпшеного палива і 25% старого. Потім можна перейти на нове. Лише треба поміняти паливний і масляний фільтр.

Якщо ви використовували 95, і перейшли на 95 покращене, то особливого збільшення потужності можете і не помітити. Те, що обіцяють виробники, це реклама і не більше того. Інша справа з 92 на 95 покращений. Ефект відчувається відразу.

І ще одне застереження: не заправляйтеся на незнайомих заправках. Недобросовісні ділки у нас ще не перевелися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here