Останнім часом слово «автоломбард» у всіх на слуху. А що це за організація і вигідно користуватися її послугами? Давайте розберемося у всьому по порядку.

Що таке автоломбард?
Автомобільний ломбард — це фінансова установа, що видає короткострокові позики під заставу автотехніки. Найчастіше в якості застави приймаються легкові автомобілі іноземного або вітчизняного виробництва. Але деякі автоломбарди в Москві видають позики під заставу мото та спецтехніки, вантажного і водного транспорту.

Потрібні гроші? Розглянь варіант позики під заставу авто
Схема отримання кредиту в ломбарді набагато простіше, ніж у банку. Для оформлення договору позики та застави потрібні тільки паспорт власника транспортного засобу та документи на машину. Так як майно залишається в заставі, не потрібні поручителі та довідка про доходи. Така позика може взяти навіть людина з поганою кредитною історією.

Після подачі заявки на кредит, автомобіль оцінює експерт. Можлива сума кредиту та процентна ставка називаються клієнту. У разі згоди з умовами автоломбарду, укладається договір: задоволений клієнт йде з грошима, а машина відправляється на стоянку чекати сплати боргу.

Будь-яка послуга, яка передбачає погашення позики з відсотками, що має свої плюси і мінуси. Кредит в автоломбарді не виняток, хоча і користується останнім часом підвищеним попитом. Можливість отримати гроші протягом дня, прозорість угоди і гнучкий графік виплат залучають клієнтів. Але щоб виважено прийняти рішення, потрібно розглянути і переваги, і недоліки автокредиту. – Головна перевага — висока швидкість оформлення кредиту. Зазвичай процедура займає від 20 хвилин до 2-х годин.
– Для отримання позики не потрібна згода другого з подружжя.
– Автоломбард не вимагає наявності поручителів та довідок про доходи.
– Задовольняються до 99 % всіх звернень, позики видаються навіть клієнтам з не ідеальною кредитною історією.
– Весь необхідний набір документів — це паспорт власника ТЗ, ПТС і СТС.
– Кредит можна взяти навіть на дуже короткий термін-від кількох днів до року.
– Зазвичай не передбачені штрафи за дострокове погашення заборгованості.
– Заставою може стати не тільки легковий автомобіль, але й вантажівки, автобуси, мотоцикли, катери, спецтехніка.
– Витрати на оцінку ТЗ, страховку і забезпечення стоянки бере на себе автоломбард.
– При необхідності можна отримати кілька позик під різну техніку.
– Багато автоломбарди пропонують гроші під заставу не тільки автомобіля, але і ПТС. В останньому випадку транспортний засіб залишається у клієнта.
– Пропонується гнучкий графік виплат, можна пролонгувати договір за умови сплати відсотків.

Недоліки автоломбардів

– Головний недолік отримання кредиту в ломбарді — ви залишаєтеся без коліс. Для людини, який звик пересуватися по місту на автомобілі, це дуже складно. Але вихід є — закласти тільки ПТС, сума буде менше, зате поневірянь терпіти не треба. Якщо в автоломбарді під заставу залишається машина, можна розраховувати на отримання 80-90 % її оціночної вартості, якщо тільки ПТС, то 40-70 %. – Відсоток по кредиту може бути вище, ніж у банку. Зазвичай він становить 4-15 % в місяць в залежності від того, на який термін залишається машина.

Але важливо розуміти, що автоломбард — не благодійна організація. Якщо не платити за позикою, майно відходить у власність ломбарду і після пільгового місяця, який передбачений законодавством допомогу позичальникам, автомобіль виставляється на торги.

У яких випадках краще всього звертатися в автоломбард?
Кредит під заставу автомобіля — це швидкий спосіб позики без ризику і під розумний відсоток, який особливо хороший, коли гроші потрібні вже сьогодні або банк відмовляє у видачі кредиту.

80 % клієнтів автоломбардів — це активні ділові чоловіки, які знають ціну своєму часу і грошей. Основні причини автозастав — бізнес-витрати, іпотека, сімейні потреби. Плюси і мінуси позик під заставу ТЗ наявності. Для відповідальних автовласників це один з найшвидших, доступних і зручних способів подолати тимчасові фінансові труднощі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here