Взяти напрокат автомобіль в Москві, Пітері або Сочі сьогодні не проблема. У цьому сегменті ринку послуг працює жодна компанія. Чим більше місто, тим більше вибір, жорсткіша конкуренція, як наслідок цього – якісніше і різноманітніше послуги. З-за високої конкуренції компанії йдуть на поступки клієнту, роблячи свої автомобілі більш доступними за ціною, якість сервісу теж стає краще. Компаніям потрібно чимось відрізнятися один від одного, прагнення задовольнити попит і дистанціюватися від конкурента, роблять компанію краще.

Для гостей міста це можливість завжди бути на колесах і скрізь встигнути, багато чого подивитися. Для корінних жителів, у кого немає власного автомобіля ця послуга теж затребувана. Це дешевше, ніж брати, наприклад, таксі на весь день, щоб з’їздити у справах або за місто на дачу. Тому прокат автомобілів в будь-якому мегаполісі широко затребуваний, а завдяки високій конкуренції є можливість вибрати краще, за більш низьку ціну.

В якій прокат звернутися

Більшість компаній надають машини в прокат вимагають від клієнта внесення застави при укладенні договору оренди. Це вони пояснюють необхідністю перестраховки для себе, на той випадок, якщо під час експлуатації клієнт зашкодить автомобіль. З суми, залишеної в якості застави, буде вирахувана вартість ремонту. Проблема в тому, що застава зазвичай становить приблизно 10% від вартості машини. Якщо брати в прокат авто представницького класу або лімузин, то сума застави буде досить значна. Тому краще звертатися в прокат автомобілів без застави, в одну з таких я кілька разів звертався і тому сміливо можу вам рекомедувати http://allo-prokat.ru/uslugi-prokat-avto-bez-voditelya/.

Якщо брати в прокат машину і не залишати застави, то доведеться внести оплату тільки за ті години або добу, на які підписується договір оренди. Безсумнівно, такі фінансові умови доступні кожному. Тоді виникає питання, чому одні вимагають заставу, а інші немає? Відповісти можна досить просто:

• У разі пошкодження автомобіля, застави відразу можна вирахувати необхідну суму матеріального збитку.

• Якщо машина була взята в прокат без застави, то її пошкодження не звільняє клієнта від відшкодування матеріального збитку, але на це потрібно більше часу.

Таким чином, в обох випадках з клієнта, який пошкодив автомобіль, буде вирахувана компенсація. Різниця лише в тому, що маючи заставу, компанія вирахує її відразу, а здаючи машину без застави, доведеться чекати грошей деякий час, поки клієнт їх оплатить. Можуть бути випадки, коли клієнт просто відмовляється відшкодовувати збиток, з огляду на відсутність грошей і тоді компанія грунтуючись на юридичній чинності договору оренди з клієнтом, може подати в арбітражний суд і змусити відшкодувати збитки. Але як говорилося вище, для цього буде потрібно більше часу і тому більшість компаній вимагає заставу за автомобіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here