Американська DeLorean приймає замовлення на культове купе DMC-12. Ця машина знайома всім з трилогії «Назад в майбутнє». Божевільний професор подорожував у часі на цьому не застарілою по дизайну машині. Для того щоб стати власником машини часу, вам потрібно оформити попереднє замовлення, заповнивши анкету на сайті компанії.

Технічні характеристики «машини часу» тримаються в секреті, навряд чи вона зможе борознити простір і час як у фільмі, але секрет якийсь у неї просто зобов’язаний бути. Швидше за все це будуть вражаючі ходові характеристики. Швидше за все машина отримає бензиновий V8. Раніше повідомлялося, що виробництво буде запущена модель 1982 року. Автомобіль — «машина часу» випустять невеликим тиражем, їх буде всього 300 примірників. Орієнтовна ціна DMC-12 будуть починатися від 100 тисяч доларів.

З історії автомобіля DeLorean
Перша DeLorean DMC зроблена в єдиному екземплярі в минулому столітті в 1975 році. Машина отримала кузов з нержавіючої сталі з підйомними дверима. У результаті судового конфлікту з концерном General Motors в 1982 році компанія була передана під зовнішнє управління і оголошена банкрутом.

Популярність машини після фільму зашкалювала. Я пам’ятаю, як наші вітчизняні гаражні умільці почали переробляти свої Лади на манер Делоріан з відкриваються вгору дверима.

Зараз всі активи і сам бренд належать Стівену Уайну. Він продовжує збирати машини DeLorean за індивідуальними замовленнями. Надовго Уайну вистачить машинокомплектів, але його раніше компанія обіцяла представити абсолютно новий автомобіль власної розробки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here