Залізничний склад з платформами-автовозами з повним завантаженням зазнав аварії на одній з гілок в США, як повідомило агентство Automotive News.

Очевидцям вдалося зняти невеличке відео про масштабної аварії потяга з 120 кросоверами моделей BMW X3, X4, X5 і X6. Їх досі прибирають у вигляді зім’ятого металобрухту, хоча зовсім недавно це були новенькі європейські іномарки.

Несподіване для виробників, страховиків і потенційних покупців подія сталася в Південній Кароліні – околиці міста Блер. Влада штату направили евакуатори, автонавантажувачі, екскаватори та іншу техніку, щоб якомога швидше звільнити залізничні колії та відновити рух.

Важкий склад-автовоз для транспортування легкових авто був укомплектований за всіма правилами, але це не гарантувало йому виконання поставленого завдання. Люди, які обслуговують склад, серйозно не постраждали, а ось 1 з двох локомотивів і перші з 12 вагонів, розрахованих на перевезення 10 легкових автомобілів, відновити буде складно.

Поки не встановлена причина, чому автовоз зазнав аварію і зійшов з рейок. Розслідуванням буде займатися федеральні влади штату і європейська комісія, уповноважена виробником кросоверів BMW.

Перевозяться автомобілі серйозно постраждали, що помітно на відео. Новенький металобрухт дорожні служби Південної Кароліни повинні були розвантажувати спецтехнікою, але першим прибув екскаватор. Ще не відомо, як ця подія позначиться на доходах BMW і страхових компаній, але замість салонів дилерської мережі кросовери серії X3, X4, X5 і X6 підуть на утилізацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here