Корейський Hyundai розробляє водневий кросовер з рекордним запасом ходу – новинка отримала назву Hyundai FE. Водневий кросовер зможе проїхати на одній зарядці 800 км, дизайн натхненний природою і водою. Новинку спеціально готують до Олімпіади-2018 у Південній Кореї. На Женевському автосалоні був представлений концепт цього диво автомобіля.

У сімействі водневих автомобілів компанії Hyundai, модель FE приходить на зміну водневого кросовера ix35 Fuel Cell, який з’явився на світ в 2013 році. Життєвий цикл моделі розрахований на 4 роки. Перший свій екологічно чистий автомобіль, що працює на воді концерн випустив ще в 2001 році, це був Santa Fe FCEV. До 2020 року корейський автогігант планує розширити асортимент екологічно чистих автомобілів на водні до 14 моделей.

На світовому ринку автомобіль складе конкуренцію водневої Toyota Mirai. За словами PR-менеджера південнокорейської марки Робіна Гейлса, у 2017 році в Європі повинна бути повністю налагоджена відповідна інфраструктура для масового появи водневих машин. У найближчому майбутньому електрокари стануть звичайним явищем, наприклад, в Каліфорнії вже більшість автомобілів на дорогах електричні. У Китаї теж на дорогах дуже багато автомобілів Tesla. В Росії майбутнє насупить нескоро, поки є вуглеводні, можна качати ресурси, розкрадати бюджетні гроші і створювати видимість того, що у нас все добре, прекрасне далеко нам не бачити. Ви там тримайтеся!

Яка ціна? Hyundai FE буде дешевше ix35 Fuel Cell, вартість якого становить близько 76 000 доларів. Запас ходу новинки повинен перевищити 800 кілометрів, а максимальна швидкість складе 180 кілометрів на годину. Це рекордні показники серед водневих авто.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here